2 Mart 2010 Salı

İLK GÜN!

İlk günü kazasız belasız atlattık. Sabah teyzesiyle birlikte götürdük kreşe. Tam kahvaltı saatine denk geldiği için gidişimiz, hemen kahvaltı eden arkadaşlarına katıldı Berk. Gayet masum bir şekilde kahvaltısını etti. Biz uzaktan seyrettik biraz ve çıktık. İşe dönünce hemen aradım. Bir sorun olmadığını o an derste olduklarını söylediler. Uyku saatinde arayıp öğretmeniyle görüştüm. Şükür ki sorun yokmuş. Sadece yemekler ve uyku esnasında teyzesini aramış:)

Akşam babası ve teyzesi almaya gitti. Ev ayakkabılarını bırakmak istememiş okulunda:) Ben gidince de biraz naz yaptı ve gününü anlattı. Bir tane daha İbrahim varmış. O çok yaramazmış, burnunu karıştırıyormuş:P Arkadaşlarıyla oynamış.

Yemek yerken biraz ağlamış. Kendisi yiyememiş ( ah ablam ah ), öğretmeni yardım etmiş. Uyurken de ağlamış:( Daha büyük yastık istiyormuş. Tuvaletleri çok sevmiş ( kendi boyunda ya ). Şarkılar söylemişler. Top havuzunda oynamış. Çizgi film seyretmiş. Kısaca kuzucuğum okulunu sevmiş:)

Ama ben çok kötüydüm dün:( 3 aylıkken bırakıp işe başladım ama bu ayrılık çok farklıymış... Ablama emanetti ve gözüm hiç arkada kalmamıştı. Şimdi ise aklım fikrim onda. Ne yaptı, ne yedi, nasıl uyudu, ağladı mı? Kızdılar mı? Bağırdılar mı yoksa? Off!!! Sanırım ben de alışacağım...